Interesentiem pieejams vēl viens labiekārtots un pilnībā mēbelēts dzīvoklis kvartālā Centrus!

Lai maksimāli atvieglotu dinamisko dzīvi tiem, kuri paralēli ikdienas steigai ir dzīvokļa meklējumos, no 10. maija kvartālā Centrus pieejams vēl viens pilnībā mēbelēts dizaina dzīvoklis. Dzīvokļa lielākā priekšrocība – eleganta dizaina un mūsdienu funkcionalitātes apvienojums.

 

Centrus jaunais dizaina dzīvoklis iepriecinās tos, kam dzīvē ir nepieciešams daudz gaismas – to nodrošinās ne vien pārdomātais dzīvokļa plānojums un ieplūstošais dabīgās dienasgaismas daudzums, bet arī interjera dizaineres izvēle attiecībā uz krāsu gammu un interjera elementu simbiozi. Jaunais dzīvoklis priecē ar gaišajiem toņiem, tajā daudz vietas atvēlēts stikla elementiem, kā arī gaišām krāsām – must have “frosty” zaļajam tonim, kā arī lašrozā, bēšām un pistācijas krāsām.

Akcentējot kvartāla būtību – mūsdienīgu pieeju, eleganci un komfortu – rūpīgi izvēlētas arī dzīvokļa mēbeles. To starpā ir ne vien izcilāko pašmāju galdnieku darbi, bet arī pieredzē pārbaudītas un pieprasītas ārvalstu speciālistu mēbeles un dizaina elementi. Dabīgo dienasgaismu papildinās eleganti gaismekļi no Barselonas (“Carpeyn”) un Valensijas (“Aromas del Campo”). Savukārt par lielisku vietu atpūtai vai sarunām pie vīna glāzes kļūs mīkstās mēbeles no skandināvu ražotājiem “Fermliving” un “Gubi”.

Interjera dizaineri šajā dzīvoklī uzsvēruši arī faktūru saspēli – paklāja un mēbeļu gludums pret koka elementu vizuālo raupjumu, un tas viss papildināts ar minimālistiskiem interjera elementiem kā akcentiem. Dzīvoklī svarīgākais ir funkcionalitāte, neatstājot novārtā arī mazākos dizaina elementus, kas kopumā veido harmonisku saspēli, vienlaikus radot mūsdienīga dzīvokļa iespaidu, kā arī mājīgu un it kā pazīstamu vidi, kur uzkavēties. 


Kopējā dzīvokļa platība 122,8 m², tostarp balkons 7,7 m². Dzīvokļa lielākā priekšrocība ir īpaši plašas guļamistabas un tajā pieejamas divas vannasistabas. Pilnu dzīvokļa plānojumu vari apskatīt šeit.

Jau otrais dizaina dzīvoklis kvartālā Centrus atrodas Dzirnavu ielas 83 ēkā, 5. stāvā un noteikti priecēs jaunos īpašniekus ne vien ar atrašanos Rīgas centrā, bet arī ar skatu uz pagalmu, nodrošinot klusumu un miera sajūtu.

 

Kvartālā centrus pieejams vēl viens dizaina dzīvoklis, ar kopējo platību 109,6 kvadrātmetri. Pilnu dzīvokļa plānojumu un fotogrāfijas iespējams apskatīt šeit!

 

Sazinies ar Centrus nekustamā īpašuma plānošanas un pārdošanas daļu par iespējām apskatīt šo vai citus dzīvokļus!

Citi jaunumi
Iepazīsti dzīvi kvartālā Centrus! VIDEO Kvartālā Centrus – atvērto durvju dienas! Centrus kvartālā esošās sporta studijas CORE Terapija komanda aicina parūpēties par sevi! Centrus piedāvā iespēju iegādāties elegantu un pilnībā mēbelētu dzīvokli Kvartāls Centrus sadarbībā ar City24 aicina uz atvērto durvju dienu! Centrus Parking piedāvā novietot automašīnu Rīgas centrā par īpaši izdevīgu cenu

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Piekrītu