Kvartālā Centrus – atvērto durvju dienas!

Septembrī kvartālā Centrus tiek organizētas atvērto durvju dienas. Pielāgojoties epidemioloģiskajiem apstākļiem, dzīvokļu apskate nodrošināta vairākās dienās un ar individuālu pieeju, veltot atsevišķu laiku ikvienam interesentam un nodrošinot nesteidzīgu dzīvokļu apskati. Arī šajā reizē tika novērota liela potenciālo rezidentu interese pret noteiktām kvartāla priekšrocībām.

 

Šī gada 16. un 18. septembrī kvartālā Centrus organizētas atvērto durvju dienas. Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz City24 organizētajās atvērto durvju dienās par pamata uzdevumu tika izvirzīta pielāgošanās potenciālo rezidentu iespējām un vēlmēm, nodrošinot drošu dzīvokļu apskates procesu. Tādējādi interesenti varēja pieteikties un sev ērtā laikā izbaudīt interesējošā dzīvokļa vai dzīvokļu apskati.

“Atvērto durvju dienu maratons” norisināsies 2 darba dienas:

  • 16. septembrī (ceturtdiena), no plkst. 16:00 līdz 20:00;
  • 18. septembrī (sestdiena), no plkst. 11:00 līdz 15:00.

Uzlabojoties laikapstākļiem, novērojama aizvien lielāka to cilvēku, kuri atrodas dzīvokļa meklējumos, interese par dzīvesvietu, kur ir pieejama terase vai balkons. Kvartālā Centrus palikuši vien daži dzīvokļi ar terasēm, un tieši tie kļuva par centrālo intereses objektu šajā atvērto durvju sesijā. Tāpat cilvēkus interesējuši divistabu dzīvokļi, kas kvartālā Centrus izceļas ar īpašu plašumu, pārdomātu plānojumu un ieplūstošo dienasgaismu. Interesenti atzīmēja arī to, ka Centrus kvartāls uzrunājis ar savu unikalitāti – gājēju promenādi un pieejamību visiem nozīmīgākajiem, ikdienā nepieciešamajiem dzīves elementiem.

 
Šogad atvērto durvju dienas kvartālā Centrus plānotas vēl vairākas reizes. Lūdzam sekot līdzi aktuālākajai informācijai un interesēties par dzīves iespējām jaunā komforta līmenī!

 

Izvēloties iegādāties apartamentus Centrus, jaunie īpašnieki iegūst ne tikai komfortablu un kvalitatīvu dzīvokli galvaspilsētas centrā, bet arī izdevību izbaudīt mierīgu privāto dzīvi kvartāla ēku apartamentos, tajā pašā laikā jebkurā laikā brīvi izmantojot Rīgas centra sniegtās priekšrocības. 

Citi jaunumi
Iepazīsti dzīvi kvartālā Centrus! VIDEO Interesentiem pieejams vēl viens labiekārtots un pilnībā mēbelēts dzīvoklis kvartālā Centrus! Centrus kvartālā esošās sporta studijas CORE Terapija komanda aicina parūpēties par sevi! Centrus piedāvā iespēju iegādāties elegantu un pilnībā mēbelētu dzīvokli Kvartāls Centrus sadarbībā ar City24 aicina uz atvērto durvju dienu! Centrus Parking piedāvā novietot automašīnu Rīgas centrā par īpaši izdevīgu cenu

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Piekrītu