Kvartāls Centrus sadarbībā ar City24 aicina uz atvērto durvju dienu!

Sadarbībā ar City24 kvartāls Centrus gaidīs interesentus uz atvērto durvju dienu, kas šoreiz norisināsies brīvdienā, lai maksimāli pielāgotos cilvēkiem, kas atrodas savas sapņu dzīvesvietas meklējumos.

Izvēloties iegādāties apartamentus šeit, jaunie īpašnieki iegūst ne tikai komfortablu un kvalitatīvu dzīvokli galvaspilsētas centrā, bet arī izdevību izbaudīt mierīgu privāto dzīvi kvartāla ēku apartamentos, tajā pašā laikā jebkurā laikā brīvi izmantojot Rīgas centra sniegtās priekšrocības. 

Centrus komanda gardas kafijas aromāta vēsmās laipni gaidīs darbīgākos, drosmīgākos un spējīgākos, lai izstāstītu par to, kāpēc ikviena cilvēka sapņu mājoklis atrodas tieši kvartālā Centrus.

Reģistrējies šeit !

Citi jaunumi
Iepazīsti dzīvi kvartālā Centrus! VIDEO Kvartālā Centrus – atvērto durvju dienas! Interesentiem pieejams vēl viens labiekārtots un pilnībā mēbelēts dzīvoklis kvartālā Centrus! Centrus kvartālā esošās sporta studijas CORE Terapija komanda aicina parūpēties par sevi! Centrus piedāvā iespēju iegādāties elegantu un pilnībā mēbelētu dzīvokli Centrus Parking piedāvā novietot automašīnu Rīgas centrā par īpaši izdevīgu cenu

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Piekrītu