Kvartāls Centrus sadarbībā ar City24 aicina uz atvērto durvju dienām!

Šī gada 11. jūnijā (no plkst. 16.00 līdz 21.00) un 13. jūnijā (no plkst. 11.00 līdz 16.00) Centrus kvartālā, Dzirnavu ielā 81/83, tiek rīkotas atvērto durvju dienas. Atvērto durvju dienu ietvaros būs iespēja iepazīt kvartālu, izzināt dzīvokļu unikalitāti un sajust Rīgas centra vilinošo burvību.

Sadarbībā ar City24 kvartāls Centrus gaidīs interesentus uz "Atvērto durvju dienas maratonu", kas šogad norisināsies 2 dienas dažādos laikos, lai maksimāli pielāgotos cilvēkiem, kas atrodas savas sapņu dzīvesvietas meklējumos.

Izvēloties iegādāties apartamentus šeit, jaunie īpašnieki iegūst ne tikai komfortablu un kvalitatīvu dzīvokli galvaspilsētas centrā, bet arī izdevību izbaudīt mierīgu privāto dzīvi kvartāla ēku apartamentos, tajā pašā laikā jebkurā laikā brīvi izmantojot Rīgas centra sniegtās priekšrocības. 

Centrus komanda gardas kafijas aromāta vēsmās laipni gaidīs darbīgākos, drosmīgākos un spējīgākos, lai izstāstītu par to, kāpēc ikviena cilvēka sapņu mājoklis atrodas tieši kvartālā Centrus.

 

 

Citi jaunumi
CORE Terapija turpmāk divreiz nedēļā gaidīs interesentus uz "Core" nodarbībām Centrus Parking no 1. marta līdz 1. jūnijam piedāvā novietot automašīnu Rīgas centrā par īpaši izdevīgu cenu

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Piekrītu